O KVASNA-EXTERIÉR-STAVO s.r.o.

Spoločnosť KVASNA-EXTERIÉR-STAVO s.r.o. sídli v Banskej Bystrici v časti Rakytovce. Sme rodinná firma založená Ing. Dušanom Kvasnom, ktorý začínal podnikať v oblasti pokládky zámkovej dlažby v roku 1996.

Hlavný predmet činnosti firmy je pokládka (montáž) a predaj krásnej zámkovej dlažby. Od roku 2006 sme pre veľký dopyt zákazníkov začali ponúkať aj predaj a montáž oplotenia.

Ľudia v KVASNA-EXTERIÉR-STAVO

Hlavný ľudia vo firme sú zakladateľ Ing. Dušan Kvasna, jeho manželka Katarína Kvasnová a 2 majstri. Počas hlavnej sezóny, ktorá začína v marci a konči okolo októbra, novembra, spoločnosť KVASNA-EXTERIÉR-STAVO zamestnáva 8 až 10 pracovníkov.

Ing. Dušan Kvasna
konateľ spoločnosti
+421 903 514 887

Katarína Kvasnová
mzdy a účtovníctvo
+421 903 586 444

Rozumné ceny – podstata úspechu na Slovensku

Vo firme si uvedomujeme, že rozumná cenová politika je jeden z kľúčov dlhodobo úspešného podnikania na Slovensku. Naša schopnosť dohodnúť sa cenách a platobných podmienkach je jeden z pilierov, ktorý zabezpečuje existenciu spoločnosti už od roku 1996.

Áno, na odvedenú prácu dávame záruku!

Dávate na vykonanú prácu aj záruku? – znie jedna z častých otázok našich zákazníkov. Odpoveď KVASNA-EXTERIÉR-STAVO: Samozrejme! Ak sa dlažobné kocky náhodou uvoľnia alebo prepadnú, vždy ich v rámci záruky opravíme bezplatne.

Naša dlhoročná reklama je spokojný zákazník

Vo firme na propagáciu nevyužívame reklamné spoločnosti. Tak neprecujeme. V KVASNA-EXTERIÉR-STAVO si uvedomujeme, že najlepšia reklama je ústne podanie:

– Dobrý deň, kto Vám prosím robil túto krásnu dlažbu?
– Firma KVASNA-EXTERIÉR-STAVO z Banskej Bystrice.

Spokojnosť zákazníka je naša dlhoročná reklama.

Stovkám rodinných domov po celom Slovensku sme spravili krásnu dlažbu a oplotenie

Tvoriť krásne chodníky okolo domu je naša radosť, práca, ktorá nás napĺňa. Za roky našej existencie sme zveľadili exteriér (garáže, záhrady, bazény) stovkám rodinných domov. Boli sme súčasťou aj mnohých veľkých projektov ako rekonštrukcia námestia vo Veľkom Krtíši či obnova okolia hotelu Kaskády.

Zoznam činností, ktoré pre Vás vykonáme na 101%

Logo

Logo spoločnosti KVASNA-EXTERIÉR-STAVO na stiahnutie: