Predaj zámkovej dlažby

Predaj zámkovej dlažby

Firma KVASNA-EXTERIÉR-STAVO (Krasnadlazba.sk) sa špecializuje na predaj a montáž hlavne zámkovej dlažby značky PREMAC a Semmelrock. Na dlažobné dielce, ploty, obrubníky, schody alebo platne od týchto výrobcov vám vieme spraviť bezkonkurenčnú cenu. Pričom ich výrobky sú schopné uspokojiť aj tie najnáročnejšie požiadavky na estetiku, funkčnosť a cenu.

KVASNA-EXTERIÉR-STAVO umožňuje odoberať svojim zákazníkom aj malé množstvá – nemáme žiadne obmedzujúce minimálne odbery dlažobných prvkov.

Zámková dlažba PREMAC na predaj

Zámková dlažba Premac

PREMAC je prvý z našich 2 hlavných dodávateľov dielcov pre zámkovú dlažbu. Je to výrobca s veľmi širokou ponukou. Vďaka viacerým prevádzkam po Slovensku – v Bratislave, Dubnici nad Váhom, Košiciach a Zvolene – vie flexibilne a ekonomicky dodávať zámkovú dlažbu. Vďaka dlhoročnej spolupráce medzi KVASNA-EXTERIÉR-STAVO s.r.o. a PREMAC s.r.o. máme vyjednané podstatne lepšie ceny na materiál ako bežná verejnosť. Túto cenovú výhodu ďalej posúvame našim zákazníkom. Ak plánujete použiť materiál od PREMACu, kontaktujte nás a bude príjemne prekvapený z kocovou zlavou.

Dlažba SEMMELROCK na predaj

Zámková dlažba Semmelrock

SEMMELROCK je ďalší výrobca zámkovej dlažby s výrobnou prevádzkou v Seredi. Výrobe dlažobných dielov a dielov na oplotenie sa venuje už od roku 1999. Nemá až tak širokú ponuku ako PREMAC, svojím výrobným programom sa však s ním výborne dopĺňa. Aj na jeho výrobky vám viem dať o dosť lepšiu cenu, ako sa uvádza v oficiálnych cenníkoch.

Ako prebieha predaj zámkovej dlažby?

Táto časť je určená hlavne zákazníkom, ktorí nemajú skúsenosti s nákupom stavebného materiálu.

Predaj zámkovej dlažby je jednoduchá záležitosť. Predajcovi (KVASNA-EXTERIÉR-STAVO) treba odovzdať základné informácie – typ dlažby a požadované množstvo.

Predstavu o type dlažby získate s aktuálneho katalógu nášho hlavných dodávateľov. S výpočtom potrebného množstva dlažby vám radi pomôžeme návrhom a zameraním.

Nenechajte sa odradiť oficialnzmi  cenami v cenniku – našim zákazníkom sme schopný vyrokovať podstatne lepšie ceny než v oficiálnom cenníku. Následne vám Ing. Dušan Kvasna vám vypracuje bezpalnú cenovú ponuku.

Čo ešte zvážiť pri hľadaní predajcu zámkovej dlažby?

  • Zákazníci, ktorý majú predstavu o type zámkovej dlažby zvažujú hlavne 2 ďalšie faktory:
  • Cenu za materiál – hľadajú najlacnejšia zámková dlažba na trhu vzhľadom ku kvalite
  • Firmu, ktorá im dokáže zabezpečiť aj dopravu a vykládku
  • Firmu, ktorá im dokáže dať aj požadovanú zaruku.

Presne služby v takejto kvalite zabezpečujeme a hlavne vám môžeme dlažby aj odborne zmontovať, pričom pokládku dlažby vzkonávame aj s materiálom investora. S montážou máme skusenosti už od roku 1996. Na nami odvedenú montáž dávame automaticky aj záruku.

KVASNA-EXTERIÉR-STAVO – odborníkov na zámkovú dlažby so skúsenosťami od roku 1996 môžete kontaktovať na telefónnom čísle alebo emailom.

Kontaktný formulár