Predaj zámkovej dlažby

Predaj zámkovej dlažby

Firma DK-EXTERIÉR (Krasnadlazba.sk) sa špecializuje hlavne na predaj a montáž zámkovej dlažby značky PREMAC a Semmelrock. Na dlažobné dielce, ploty, obrubníky, schody alebo platne od týchto výrobcov vám vieme spraviť bezkonkurenčnú cenu. Pričom ich výrobky sú schopné uspokojiť aj tie najnáročnejšie požiadavky na estetiku, funkčnosť a cenu.

DK-EXTERIÉR umožňuje odoberať svojim zákazníkom aj malé množstvá – nemáme žiadne obmedzujúce minimálne odbery dlažobných prvkov.

Zámková dlažba PREMAC na predaj

Zámková dlažba PREMACPREMAC je prvý z našich 2 hlavných dodávateľov dielcov pre zámkovú dlažbu. Je to výrobca s veľmi širokou ponukou. Vďaka viacerým prevádzkam po Slovensku – v Bratislave, Dubnici nad Váhom, Košiciach a Zvolene – vie flexibilne a ekonomicky dodávať zámkovú dlažbu. Vďaka dlhoročnej spolupráce medzi DK-EXTERIÉR s.r.o. a PREMAC s.r.o. máme vyjednané podstatne lepšie ceny na materiál ako bežná verejnosť. Túto cenovú výhodu ďalej posúvame našim zákazníkom. Ak plánujete použiť materiál od PREMACu, kontaktujte nás a bude príjemne prekvapený z kocovou zlavou.

Dlažba SEMMELROCK na predaj

Zámková dlažba SemmelrockSEMMELROCK je ďalší výrobca zámkovej dlažby s výrobnou prevádzkou v Seredi. Výrobe dlažobných dielov a dielov na oplotenie sa venuje už od roku 1999. Nemá až tak širokú ponuku ako PREMAC, svojím výrobným programom sa však s ním výborne dopĺňa. Aj na jeho výrobky vám viem dať o dosť lepšiu cenu, ako sa uvádza v oficiálnych cenníkoch.

Ako prebieha predaj zámkovej dlažby?

Táto časť je určená hlavne zákazníkom, ktorí nemajú skúsenosti s nákupom stavebného materiálu.

Predaj zámkovej dlažby je jednoduchá záležitosť. Predajcovi (DK-EXTERIÉR) treba odovzdať základné informácie – typ dlažby a požadované množstvo.

Predstavu o type dlažby získate s aktuálneho katalógu nášho hlavných dodávateľov. S výpočtom potrebného množstva dlažby vám radi pomôžeme návrhom a zameraním.

Nenechajte sa odradiť oficialnzmi  cenami v cenniku – našim zákazníkom sme schopný vyrokovať podstatne lepšie ceny než v oficiálnom cenníku. Následne vám Ing. Dušan Kvasna vám vypracuje bezpalnú cenovú ponuku.

Čo ešte zvážiť pri hľadaní predajcu zámkovej dlažby?

  • Zákazníci, ktorý majú predstavu o type zámkovej dlažby zvažujú hlavne 2 ďalšie faktory:
  • Cenu za materiál – hľadajú najlacnejšia zámková dlažba na trhu vzhľadom ku kvalite
  • Firmu, ktorá im dokáže zabezpečiť aj dopravu a vykládku
  • Firmu, ktorá im dokáže dať aj požadovanú zaruku.

Presne služby v takejto kvalite zabezpečujeme a hlavne vám môžeme dlažby aj odborne zmontovať, pričom pokládku dlažby vzkonávame aj s materiálom investora. S montážou máme skusenosti už od roku 1996. Na nami odvedenú montáž dávame automaticky aj záruku.

DK-EXTERIÉR – odborníkov na zámkovú dlažby so skúsenosťami od roku 1996 môžete kontaktovať na telefónnom čísle alebo emailom.

Žiadosť o bezplatnú cenovú kalkuláciu

Miesto výkonu.
Ochrana proti spamu.

Pokládka zámkovej dlažby

Pokládka zámkovej dlažby

Zhotovenie zámkovej dlažby v prevedení DK-EXTERIÉR s.r.o. znamená nechať si položiť dlažbu so zárukou na odvedenú prácu od skutočných expertov s viac ako 18 ročnou praxou.

Predaj zámkovej dlažby

Predaj zámkovej dlažby

Zámková dlažba na predaj.

Prenájom stavebnej techniky

Požičovňa stavebných strojov

Vybračný stroj na pokládku zámkovej dlažby

Zemné a búracie práce

Zemné a búracie práce

Čo su to zemne prace. Ake druhy poskytujeme. Aky je postup. Koľko to stojí (odkaz na cenník).

Zemné práce

Zemné práce

Búracie práce

Búracie práce

Doprava stavebného materiálu

Doprava stavebného materiálu

Čo si pod doprava stabebneho materiálu predstavujeme. Ake druhy dopravy ešte poskytujeme (pre kľúčové slová). Aky je postup objednania. Koľko to stojí (odkaz na cenník).

Predaj pomocného stavebného materiálu na dlažby

Predaj pomocného stavebného materiálu na dlažby

Predaj pomocného stavebného materiálu na dlažby: Betón, Štrky, Ploty, obrubníky. Aj dopravíme, fotky materiálu, cenník.

Výstavba plotov a oplotenia

Výstavba plotov a oplotenia

Výstavba plotov a oplotenia.

Špeciálna činnosť, nahravka